Kurumsal

Kalite Güvence

Kalite Güvence

PROKON İmalat ve Montaj A.Ş., sistematik gelişmeye odaklanan, müşterinin ihtiyaçlarını anlayarak ve cevap vererek müşteri odaklı olan, sürekli iyileşme için çalışanları güçlendiren, iş süreçlerinde ve çalışma ortamlarında, çalışan memnuniyetini artıran ve organizasyonel ve işletmesel sonuçları iyileştirmek için anahtar performans göstergelerini toplayan ve analiz eden etkin bir kalite yönetim sistemine sahiptir.

 

Etik standartlardan taviz vermeyişimiz, projelerin temelini oluşturur. Şirketler grubumuz içerisinde uygulamalarımızı paylaşarak başarılarımızı artırmaya devam etmekte ve bu sayede daha hızlı ve daha iyi çözümler sunmaktayız.

 

Çalışanlarımız ve idarecilerimiz şirket faaliyetlerinde en iyi sonucu elde etmek için sıkı çaba göstermekte ve sınırların ötesine geçen, bürokrasiyi azaltan, fikirleri teşvik eden ve doğal olarak gelişmeyi destekleyen açık şirket kültürü oluşturmak için birlikte çalışmaktadır.

 

PROKON İmalat,  ISO 9001:2008 sertifikalı bir şirket olup, ASME "S" ve "U" sertifikalarına, DIN 18800-7 sertifikasyonuna, DIN EN ISO 3834-2 ve EN 1090-2 sertifikasyonuna  sahiptir.

 

Biz planlama ve hazırlığın Kalite Kontrol Yönetiminde Anahtar olduğunu düşünüyoruz.Hedefimiz işverenlerimizin gerekliliklerini tam olarak sağlamaktır ve bu proje gereklilikleri hakkında bilgi toplama ve izlenecek yolu belirleme ile başlar.

 

Tepe yönetimden çalışanlara kadar, PROKON İmalat öncelikli olarak işletme içerisinde ön şart olan insan gücünü organize eder ve kontratsal süreleri yakalamak için gerekli durumlarda ilave personelle bunu takviye eder. 

 

Her disiplinden oluşan güçlü mühendislik ekibinden ayrı olarak PROKON İmalat ayrıca nitelikli, sertifikalı, Kalite Güvence/ Kalite Kontrol Mühendisleri sahiptir.

 

PROKON İmalat'da ayrıca alt yüklenicilerin performansı sürekli olarak izlenmekte ve gerekirse kalite standartlarının karşılandığını ve her zaman sağlandığını göstermek için ilgili destek ve yardım sağlanmaktadır.